رشد بیش از 108 درصدی فروش اموال غیرمنقول در سه ماهه نخست امسال

عضو هیئت مدیره و معاون امور حقوقی و فروش اموال غیرمنقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: در سه ماهه نخست امسال فروش اموال غیرمنقول از طریق مزایده نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 108 درصد رشد داشته است.
رشد بیش از  108 درصدی فروش اموال غیرمنقول در سه ماهه نخست امسال

به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، علیرضا نور نژاد اظهار کرد: با آغاز به کار دولت سیزدهم و حمایت های رئیس جمهور شهید و تعاملات موثر با دستگاه قضایی، اقدامات مختلفی به صورت جهادی صورت گرفت و موجب شد این سازمان در بخش های مختلف با رشد چند برابری مواجه شود.

عضو هیئت مدیره و معاون امور حقوقی و فروش اموال غیرمنقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی اظهار کرد: حوزه اموال غیرمنقول نیز از این رشد چندبرابری مستثنی نبوده و اقدامات بسیار خوبی در این بخش صورت گرفته است.

دیگران چه می خوانند:

وی با بیان اینکه به صورت مستمر حداقل ماهانه یک مزایده اموال غیرمنقول از سوی سازمان برگزار می شود،گفت:  مزایده ها به صورت الکترونیکی و در فضایی شفاف برگزار شده و متقاضیان می توانند در این فضا با اطمینان خاطر به رقابت بپردازند.

نورنژاد با بیان اینکه از ابتدای امسال سه مزایده اموال غیرمنقول برگزار  شده است، افزود: در سه ماهه نخست امسال بیش از 4880 میلیارد ریال املاک و مستغلات شامل، املاک تجاری،مسکونی،اراضی کشاورزی و ... از طریق مزایده به فروش رفته که در مقایسه مدت مشابه سال گذشته با رشد بیش از 108 درصدی مواجه بوده است.

عضو هیئت مدیره و معاون امور حقوقی و فروش اموال غیرمنقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به اینکه بخش زیادی از املاک عرضه شده در مزایده مربوط به مجرمان اقتصادی است، بیان کرد: املاکی از سوی سازمان به مزایده گذاشته می شود که توسط مراجع قضایی تعیین تکلیف شده و حکم نهایی آنها صادر شده باشد.

وی خاطرنشان کرد: با اقدامات صورت گرفته از سوی سازمان در سال گذشته، قریب به یک هزار و 200 میلیارد تومان اموال غیرمنقول به فروش رفته که بیش از کل فروش املاک فروخته شده در 30 سال گذشته است.

 

رشد بیش از 108 درصدی فروش اموال غیرمنقول در سه ماهه نخست امسال

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟